Вітаємо на сайті «Сім23» – Твій зручний маркет.

Хто ми? Дружна команда, що з 2012 року розвиває мережу маркетів «Сім23». Команда, що вірить у швидку (і смачну) їжу, ароматну (і свіжомелену) каву, комфортну (і приємну) покупку, задоволених (і ситих) клієнтів.

«Сім23»- це сучасні невеликі магазини в форматі «conveniencestore», що буквально перекладається як «зручний магазин», і це – найпопулярніший формат роздрібної торгівлі у світі.

Чим «Сім23» відрізняється від звичайного мінімаркету? В першу чергу гарячою їжею та напоями власного приготування. Свіжі, хрусткі хот-доги на грилі, свіжозмелена кава, ситні багети та бургери– безсумніву стали своєрідною візитівкою мережі.

Чим «Сім23» відрізняється від супермаркету? Звісно, часом, який ви витрачаєте на покупку. Зручне розташування, компактне розміщення товарів та швидке обслуговування – і ви купуєте все необхідне без блукань по величезній площі та тривалих черг.

На сьогодні наші магазини працюють у двох форматах – традиційному та новому.

Традиційні магазини – світлі, спокійні, розміщені в спальних районах. Тут ви завжди знайдете оптимальний вибір напоїв та продуктів (в тому числі молочних та ковбасних), бакалії, фруктів та хліба. Це чудове рішення для тих, хто хоче швидко і зручно придбати необхідне просто біля дому, і при цьому ще й скуштувати добру каву та смачного хот-дога.

Магазини нового формату – стильні, яскраві, зухвалі. Завжди в натовпі, завжди у вирі подій. Куди б ви не поспішали – варто забігти до нашої «Кав’ярні», щоб посмакувати  100% зернову каву зі свіжим молоком, прохолодну бульбашкову Pepsi на розлив, і головну фішку нового формату – ніжний, холодний, свіжий снігонапій «мійСлаш». Зголодніли? Хот-доги, картопля фрі, гарячі курячі снеки, свіжа пухка випічка – і все це можна смакувати за зручною стійкою біля панорамних вікон, неквапливо спостерігаючи за вуличною метушнею, чи переглядаючи улюблені соцмережі через вільний WiFi.

Чекаємо вас щодня з 7:00 до 23:00 без перерви та вихідних у містах Львів, Тернопіль, Луцьк,  Рівне, Ківерці.

І в кожному місті, традиційно – ми вам раді!