Вітаємо на сайті мережі зручних маркетів Сім23!

Хто ми? Дружна команда, що з 2012 року розвиває мережу Сім23. Команда, що вірить у швидку (і смачну) їжу, ароматну (і свіжомелену) каву, комфортну (і приємну) покупку, задоволених (і ситих) клієнтів.

Сім23 - це сучасні та стильні маркети в форматі «conveniencestore», це – найпопулярніший формат роздрібної торгівлі у світі.

Чим Сім23 відрізняється від звичайного мінімаркету? В першу чергу гарячою їжею та напоями власного приготування. Свіжі, хрусткі хот-доги на грилі, свіжозмелена кава, ситні багети та бургери– безсумніву стали своєрідною візитівкою мережі.

Чим Сім23 відрізняється від супермаркету? Часом, який ти витрачаєш на покупку. Зручне розташування, компактне розміщення товарів та швидке обслуговування – і ти купуєш все необхідне без блукань по величезній площі та тривалих черг.

Маркети Сім23 працюють у двох форматах – традиційному та новому.

Традиційні Сім23 – світлі, спокійні, розміщені в спальних районах. Тут ти завжди знайдеш оптимальний вибір напоїв та продуктів, бакалії, фруктів та хліба. Це чудове рішення для тих, хто хоче швидко і зручно придбати необхідне просто біля дому, і при цьому ще й скуштувати каву та смачного хот-дога.

Маркети нового формату – стильні, яскраві, зухвалі. Завжди в натовпі, завжди у вирі подій. Куди б ти не поспішав – варто забігти в Сім23, щоб посмакувати  100% зернову каву зі свіжим молоком, прохолодний MyBubble Drink, My Slush. Зголоднів? Хот-доги, картопля фрі, гарячі снеки, бургери, свіжа пухка випічка з “Зручної пекарні”, яка випікається прямо в маркеті – все це можна смакувати за зручною стійкою чи столиками біля панорамних вікон, неквапливо спостерігаючи за вуличною метушнею, чи переглядаючи улюблені соцмережі через free Wi-Fi.

І в кожному місті, традиційно – ми тобі раді!