Другий магазин-кав'ярню у Луцьку відкрито!

02.08.2019

2 серпня відкрито оновлений маркет в центрі Луцька! 
На проспекті Волі, 42 запрацював магазин «Сім23» у новому форматі магазину-кав’ярні. Це вже другий маркет мережі такого формату. Фішкою магазину є відпочинкова зона, яка облаштована столиками, комфортними диванчиками та кріслами. Тепер в центрі міста є ще одне затишне місце, де навіть посеред ночі можна випити ароматної кави, поласувати випічкою чи підкріпитись смачним хот-догом. Адже магазин працює цілодобово та має безкоштовний Wi-Fi.

Після рестайлінгу площа магазину збільшилась і складає 236 кв. м. Завдяки оновленому дизайну інтер'єру в магазині не лише стильно, а й затишно. Також збільшили і кількість кас. Їх тепер 4.

У магазині встановлено сучасний холодильник-острів відкритого типу, де представлено освіжаючі напої, а також ряд їжі власного виробництва, зокрема багети, сандвічі, салати, роли та овочеві мікси. Тут кожен знайде поживний перекус собі до смаку.

Традиційно в зоні самообслуговування представлено різноманітний вибір гарячих напоїв. Новинкою цього магазину є фільтр-кава, яка уже встигла полюбитись багатьом клієнтам.  І не дивно, адже вона м’яка та має легкий смак. До речі, саме ось таку каву американці і звикли називати «американо».

Магазин працює цілодобово щодня без перерв та вихідних.