Другий зручний маркет у Дрогобичі!

29.11.2021

Новий зручний маркет Сім23 відкрився 29 листопада у м. Дрогобич по вул. Грушевського, 142. Маркет великий за площею, світлий та зручний. На полицях гармонійно розставлені смачні продукти та товари для дому.  Меню магазину – хрумкі хотдоги, свіжі багети з начинкою та випічка,  їжа швидкого приготування, ароматна кава та кавові мікси, освіжаючий яскравий слаш. Дизайн фасаду новий та стильний, виконаний в темно-сірому кольорі з дерев’яними горизонтальними планками на якому акцентом являється великий логотип мережі та надпис зручний маркет. Коли на вулиці темніє – логотип та надпис підсвічуються  приємним білим світлом, яке видно здалека. В інтер’єрі чудово підібране сучасне торгівельне обладнання і грамотне освітлення, що створюють комфортне перебування в ньому.

В касовій зоні клієнтам пропонуються хотдоги різних видів, ковбаски гриль, гарячі м’ясні та картопляні снеки. Також в магазині представлена свіжа випічка з власної пекарні. Клієнти, що налаштовані на дуже швидкий та ситний перекус мають змогу вибрати готовий багет, круасан з начинкою чи сандвіч, який можна розігріти просто у залі в професійній НВЧ печі.

Як завжди тут безкоштовний wi-fi, швидке обслуговування, смачна кава та привітний персонал. Приходь, смакуй каву та насолоджуйся приємною атмосферою!