Мережа «Сім23» представила мобільний додаток ToSim

10.11.2020

На початку листопада мережа зручних маркетів «Сім23» впровадила програму лояльності для своїх клієнтів у вигляді мобільного додатку. Програма лояльності має назву «ToSim» та не передбачає пластикових карток, адже QR-код з додатку це і є віртуальна персональна картка клієнта Сім23. Реєстрація в додатку відбувається за номером телефону. За встановлення додатку мережа Сім23 відразу дарує 250 умовних бонусних одиниць - points, а при заповненні усіх даних профілю – ще 250.

Головною фішкою ToSim є винагороди. За кожну покупку у маркетах Сім23 клієнт отримує points, які можна обміняти товари із меню винагород. Меню складається з 4 окремих порогів, кожен з яких має свій перелік винагород – переважно це продукція Food to go, а також товари інших категорій. Крім того, користувачі програми мають можливість отримати додаткові points за купівлю окремих товарів. Також у клієнта є можливість отримати ще одну винагороду, що має назву Free Card – кожен 10тий продукт визначених категорій Food to go у подарунок .
Серед інших переваг додатку
ToSim можна виділити наступні:
1. У додатку зібрані усі пропозиції мережі з акційної листівки, а також діючі сети.

2. Усі покупки, які клієнт здійснив з моменту користування ToSim зберігаються в додатку в історії покупок. Тут відразу можна і переглянути кількість отриманих points.
3. В додатку доступна карта магазинів. Достатньо обрати своє місце розташування і карта в
ідобразить найближчий Сім23.

Впровадження програми лояльності – це ще один крок стати ближчими, зручнішими та цікавішими для гостей мережі, вибудувати з ними тісні та лояльні взаємовідносини. Мобільний додаток ToSim підкреслює інноваційність та сучасність Сім23, а також створює унікальні переваги для клієнтів. Просте підключення до програми лояльності, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, численні пропозиції для учасників програми є тими факторами, що дарують впевненість в успіху програми лояльності та прихильному сприйнятті ToSim клієнтами.


Додаток ToSim доступний користувачам як у Google Play, так і в AppStore. Упродовж наступних місяців Сім23 планують розширити функціонал, тож незабаром покупців чекає ще більше переваг з ToSim.