Нові Сім23 у Володимир Волинському та Костополі

08.12.2020

Одразу два новеньких зручних маркети Сім23 відчинили свої двері 8 грудня для жителів Володимир-Волинського та Костополя. Стильні, сучасні та смачні з компактним розміщенням товарів, швидким обслуговуванням та привітним персоналом. 

Як і інші Сім23 нового формату, маркети орієнтовані на «food to go», коли готові їжу та напої можна взяти з собою. Тому в Сім23 облаштовано зону, де гості можуть приготувати холодні та гарячі напої за системою самообслуговування. Тут представлено зернову каву та кавові напої зі свіжим молоком, натуральні ягідні чаї, а також MySlush - снігонапій, який полюбився багатьом гостям Сім23.

Як і у кожному Сім23, гості можуть обрати готовий сандвіч, багет чи круасан та одразу розігріти в мікрохвильовій печі. Крім того, в маркетах функціонує "Зручна пекарня" - це новий формат готової випічки з широким асортиментом, який задовольнить найвибагливіших покупців. Завжди пухка, ароматна та свіжа. Випікається безпосередньо у магазинах, тому у свіжості можна не сумніватися! В маркетах облаштовано зону для перекусу з великим панорамним вікном. Тому відвідувачі можуть зупинитись перепочити та насолодитись смаком кави. Безумовно для комфорту гостей в магазинах є Free Wi-Fi.

Традиційно маркети працюють щодня з 7 до 23 години без перерв та вихідних.
 

Володимир-Волинський, вул. Князя Василька, 2

Костопіль, вул. Руданського, 5