Новий маркет Сім23 у Тернополі

06.05.2021

Для всіх, хто любить смачну каву та цінує зручність в покупках, у Тернополі на Мазепи, 1  відкрився маркет Сім23.

Сім23 – це про комфортні покупки та смачні перекуси, стиль та інновації, швидкість обслуговування та привітність персоналу.

В мережі Сім23 діють вигідні пропозиції – смачні сети, які дозволяють посмакувати улюбленим та заощадити. 

Для ще швидших перекусів, гості можуть обрати готовий сандвіч чи багет та одразу розігріти в мікрохвильовій печі. Крім того, в маркетах функціонує "Зручна пекарня" – це новий формат готової випічки з широким асортиментом, який задовольнить найвибагливіших покупців. Завжди пухка, ароматна та свіжа. Випікається безпосередньо у магазинах, тому у свіжості можна не сумніватися.  

Для любителів кави в маркеті щодня діє акція -33% на гарячі напої.

Для гостей Сім23 діє програма лояльності, що не передбачає використання пластикових карток: усе в смартфоні, у мобільному додатку ToSim. При встановленні ToSim та заповнення профілю можна відразу отримати 500 points – умовних одиниць, які обмінюють на винагороди.

Власне, винагороди є однією з головних фішок додатку ToSim. За кожну покупку у маркетах Сім23 користувач отримує points, які можна обміняти на товари із меню винагород. Окрім того, в додатку можна скористатись Free Card – отримати кожний десятий продукт визначених категорій їжі та напоїв у подарунок. Також для зручності гостей у додатку зібрані пропозиції мережі з акційної листівки та діючі сети.

Додаток ToSim доступний користувачам як у Google Play, так і в AppStore.

За новинами, акціями та розіграшами маркету можна стежити у Facebook та Instagram. 

Запрошуємо, щодня з 7:00 до 23:00 на Мазепи, 1!