Новий Сім23 у Луцьку

05.10.2018

Новий зручний маркет Сім23 відкрився 1 жовтня у м. Луцьк по вул. Володимирська, 94. Маркет великий за площею, світлий та зручний. На полицях гармонійно розставлені смачні продукти та товари для дому.  Меню магазину – хрумкі хотдоги, свіжі багети з начинкою та випічка,  їжа швидкого приготування, ароматна кава та кавові мікси, освіжаючий яскравий слаш. Дизайн фасаду новий та стильний, виконаний в темно-сірому кольорі з дерев’яними горизонтальними планками на якому акцентом являється великий логотипом мережі та надпис зручний маркет. Коли на вулиці темніє – логотип та надпис підсвічуються  приємним білим світлом, яке видно здалека. В інтер’єрі чудово підібране сучасне торгівельне обладнання і грамотне освітлення, що створюють комфортне перебування в ньому.

Центральна частина магазину відведена під бар гарячих та холодних напоїв за системою самообслуговування. В касовій зоні клієнтам пропонуються хотдоги різних видів, ковбаски гриль, гарячі м’ясні та картопляні снеки. Також в магазині представлена свіжа випічка з власної пекарні. Клієнти, що налаштовані на дуже швидкий та ситний перекус мають змогу вибрати готовий багет, круасан з начинкою чи сандвіч, який можна розігріти просто у залі в професійній НВЧ печі.

Як завжди тут безкоштовний wi-fi, швидке обслуговування та привітний персонал. Приходь, смакуй каву та насолоджуйся приємною атмосферою!