Оновлений Сім23 у Луцьку!

27.05.2020

У Луцьку на вул. Сенаторки Левчанівської, 2 27 травня відкрився оновлений маркет «Сім23». Новий дизайн, збільшена площа, новинки в асортименті та акції з нагоди відкриття. Якщо раніше за цією адресою був невеличкий магазин тільки із найнеобхіднішим товаром, то нині це просторий типовий «зручний маркет», де є все те, що лучани люблять і цінують у закладах цієї мережі.

Маркет став ще зручнішим. Площу збільшено до 180 кв.м. Тепер магазин має два входи: з вул. Богдана Хмельницького та з вул. Сенаторки Левчанівської. У магазині працює дві каси, це мінімізує черги. Традиційно облаштовано зону для перекусу у вигляді трьох стійок біля вікон, а також безкоштовний Wi-Fi. Щоправда на час карантину зона перекусу тимчасово закрита. Проте згодом це буде зручне місце для швидких перекусів гостей маркету.

Оновлений Сім23 має чимало відділів, де є усе необхідне для столу та дому і, що важливо напередодні літа, – все потрібне під час поїздки на пікнік чи на дачу – тут задля цього значно розширили асортимент такого товару.

Розширено асортимент не лише продуктів для дому, а й готової їжі. Для любителів хот-догів є дві новинки: хот-дог "Французький Класичний" та хот-дог "По-американськи з ковбаскою". Новинкою також є зона «Кав’ярні», що працює за системою самообслуговування. Тут представлені різноманітні гарячі напої, їжа швидкого приготування, а також актуальний для літа напій слаш – фруктовий сніг, що ідеально втамує спрагу у спеку. Незабаром тут можна буде придбати і газовані солодкі напої. В період карантину одноразові стаканчики для напоїв видає касир. Вони запаковані відповідно до вимог торгівлі в умовах карантину.

Та головною новинкою цього Сім23 є відкриття цілого відділу "Зручна пекарня". Це – новий формат готової випічки "Сім23" зі значно ширшим асортиментом, ніж той, до якого вже звикли постійні гості мережі. Раніше у цьому маркеті не було свіжої випічки. А наразі тут смачно пахне свіжими слойками, роліні, пиріжками та іншою смакотою. Чимало випічки готують у пекарні безпосередньо в магазині. Тепер тут доступно клієнтам біля 60 позицій готової випічки. У «Зручній пекарні» є хліб, багети, батони за доступними цінами і завше свіжі, солодка і солона випічка. Це і різні слойки, ватрушки з сиром, плюшки, пиріжки з різною начинкою тощо. 

У маркеті на вул. Сенаторки Левчанівської, 2 можна придбати і традиційні для мережі салати, роли, крем-десерти, сандвічі та багети з різними начинками на різні смаки. Як і випічка, ця продукція, вся належно запакована.

Оновлений маркет працює щоденно з 7 до 23 години.