Оновлено формат магазину у Луцьку!

15.04.2019

15 квітня у центрі Луцька, на проспекті Волі, 15 відкрився оновлений маркет мережі «Сім23». В новому форматі окрім звичних стійок, облаштовано комфортний простір для відпочинку. Тепер гості «Сім23» можуть випити смачної кави та поласувати свіжою випічкою за столиками із зручними диванчиками та кріслами.

Після рестайлінгу площа магазину збільшилась втричі і складає 170 кв. м. Також збільшили і кількість кас, їх тепер 3. Крім цього, в асортименті представлено ряд новинок.

Зокрема, в магазині представлена новинка – фільтр-кава, яка традиційно готується лише із 100% арабіки. Це альтернативний спосіб заварювання кави, при якому рідина повільно проходить через фільтр без будь-якого додаткового тиску. Завдяки термобану, зварена кава зберігається гарячою та ароматною. Вона має легкий смак, тому її можна випити багато. До речі, саме ось таку каву американці і звикли називати «американо». Не міцну, легку, якої можна зварити багато та довго пити, насолоджуючись смаком. Як і в усій зоні кав’ярні, покупець наливає фільтр-каву самостійно, за бажанням додає охолодженого молока та смакує. Незважаючи на те, що кава має доволі легкий смак, вона містить достатню кількість кофеїну та дозволяє почувати себе бадьорим впродовж дня.

Окрім класичних гарячих та холодних напоїв, а також слашу, зона кав’ярні облаштована тепер апаратом з морозивом. Воно має надзвичайно м’який та ніжний смак, адже виготовляється на основі натурального молока. Різноманітні топінги, що додаються, надають морозиву ще більш неповторного смаку.

Асортимент відділу food to go також розширився. Крім  традиційних хот-догів тепер можна скуштувати фірмового хот-дога з овочевими та пікантними додатками. Свіжоприготовані курячі та картопляні снеки знаходяться у спеціальній тепловій вітрині та готові до вживання, а, отже, не потрібно додатково очікувати на їх приготування.
Новинкою маркету є фреш-бургери та фреш-сандвічі, які готують прямо при вас.

Звісно ж, незмінною залишається в магазині вітрина із випічкою. Гості магазину завжди зможуть придбати запашний круасан або свіжеспечене ролліні до ранкової кави.

Магазин працює щодня традиційно із 7 до 23 години.