Перший магазин-кав'ярня у Львові

28.12.2019

28 грудня у Львові, на вулиці Івана Виговського, 47, відкрито магазин-кав'ярню «Сім23». Це перший маркет мережі такого формату у Львові та третій загалом по Україні. 

Фішкою магазину є відпочинкова зона, яка облаштована столиками, комфортними диванчиками та кріслами. Елементи інтер'єру та екстер'єру також додають стилю цьому куточку. По всьому магазину присутній безкоштовний Wi-Fi. Це чудове місце, щоб зустрітись із друзями, випити ароматної кави та поспілкуватись. Або ж влаштувати собі брейк та поласувати випічкою чи підкріпитись смачним хот-догом. 

Площа магазину складає 235 кв.м. Тут облаштовано 3 каси обслуговування клієнтів. 

Асортимент товарів в магазині є досить широким. Окрім традиційних продуктів та товарів для дому, на полицях представлено ряд їжі власного виробництва, зокрема багети, сандвічі, салати, роли, овочеві та фруктові мікси. 
В зоні "Кав'ярня" представлено гарячі напої, холодні напої та слаш, а також облаштовано апаратом з морозивом. Воно має надзвичайно м’який та ніжний смак, адже виготовляється на основі натурального молока. Різноманітні топінги, що додаються, надають морозиву ще більш неповторного смаку. До слова, це другий магазин у Львові, де можна скуштувати фірмового морозива "Сім23". 
Асортимент відділу food to go також є цікавим. Крім традиційних хот-догів тут можна скуштувати фірмового хот-дога з овочевими та пікантними додатками, а також курячі та картопляні снеки. Ще однією фішкою маркету є фреш-бургери та фреш-сандвічі, які готують прямо при вас.
Звісно ж, незмінною залишається в магазині вітрина із випічкою. Гості магазину завжди зможуть придбати запашний круасан або свіжеспечене ролліні до ранкової кави.

Магазин працює щодня традиційно із 7 до 23 години. Чекаємо на вас!