Перший Сім23 у Новому Роздолі

20.04.2021

20 квітня для мешканців Нового Роздолу відкрито перший зручний маркет Сім23.

Гості Сім23 можуть не лише скупитись, а й посмакувати ароматною кавою, апетитними хот-догами, солодкими донатами та мафінами, фреш бургерами та крусанами, ситними багетами, фірмовим снігонапоєм MySlush.

З нагоди відкриття і до 3 травня у маркеті діють смачні акції:

  • -33% від ціни у меню на гарячі напої
  • 1+1 на снігонапій MySlush, скуштуй сам та пригости друга
  • 1+1 на жувальні цукерки MyCandy

Окрім того, в Сім23 діють вигідні пропозиції – смачні сети, які дозволяють посмакувати улюбленим та заощадити. Гості можуть обрати сет хот-догом, напівбагетом чи крусаном. Також в мережі є солодкі сети з чаєм або кавою, мафіном або солодким батончиком.

Для любителів кави в маркеті щодня діє акція -33% на гарячі напої.

Також для гостей Сім23 діє програма лояльності, що не передбачає використання пластикових карток: усе в смартфоні, у мобільному додатку ToSim. При встановленні ToSim та заповнення профілю можна відразу отримати 500 points – умовних одиниць, які обмінюють на винагороди.

Власне, винагороди є однією з головних фішок додатку ToSim. За кожну покупку у маркетах Сім23 користувач отримує points, які можна обміняти на товари із меню винагород. Окрім того, в додатку можна скористатись Free Card – отримати кожний десятий продукт визначених категорій їжі та напоїв у подарунок. Також для зручності гостей у додатку зібрані пропозиції мережі з акційної листівки та діючі сети.

Додаток ToSim доступний користувачам як у Google Play, так і в AppStore.

За новинами, акціями та розіграшами маркету можна стежити у Facebook та Instagram. 

Запрошуємо, щодня з 7:00 до 23:00 на проспекті Шевченка, 16!