Перший зручний маркет Сім23 у Костополі

24.11.2020

 

У Костополі, на Грушевського, 22а, відкрився перший у місті зручний маркет Сім23.

 Мережа маркетів Сім23 налічує понад 80 магазинів у різних куточках Західної України. 

Магазин на Грушевського оформлений у традиційних для мережі жовтому та графітному кольорах, він світлий та просторий, з панорамними вікнами. Сім23 вирізняється компактним розміщенням товарів, швидким та приємним обслуговуванням, привітним, персонал, сучасним дизайном, вільним Wi-Fi, великим вибором смачних перекусів.

Окрім покупок, в маркеті можна поласувати гарячою їжею та напоями власного приготування, які стали своєрідною візитівкою мережі. Для цього облаштовано зону для перекусу з великим панорамними вікнами. 

Готові їжу та напої можна взяти з собою, в Сім23 облаштовано зону, де гості можуть самостійно приготувати холодні та гарячі напої. Свіжозмелена зернова кава, завжди свіже молоко, натуральні ягідні чаї, розливні газовані напої, MySlush - в маркеті представлений велий вибір різноманітних напоїв. 

В новому Сім23 готують фірмові хот-доги: класичний французький, по-американськи, австрійський, баварський, гриль BBQ, техаський, мексиканський, техаський, гамбурзький, мексиканський. Пшенична або житня булочка на вибір. 

Гості також мають змогу вибрати готовий сандвіч, багет чи круасан та одразу розігріти в мікрохвильовій печі. 

В маркеті працює “Зручна пекарня" –  це новий формат готової випічки з широким асортиментом, який задовольнить найвибагливіших покупців. Завжди пухка, ароматна та свіжа. Випікається безпосередньо у магазині, тому у свіжості можна не сумніватися! 

Сім23 працює з 7:00 до 23:00 без перерви та вихідних, за адресою Грушевського, 22а.