Ще один маркет у Ківерцях оновлено!

29.05.2019

29 травня у Ківерцях на вулиці Визволителів, 1а відкрився оновлений маркет мережі  «Сім23». В магазині проведено рестайлінг, завдяки чому маркет набув лаконічного та стильного дизайну, традиційного для нового формату "Сім23". 

Маркет став ще зручнішим. Центральний вхід розміщено ближче до автостанції, а для зручності відвідувачів встановлено пандус. Тепер абсолютно усім гостям не складе труднощів відвідати маркет. Площа магазину збільшилась майже удвічі і складає 135 кв. м. В оновленому маркеті встановлено 2 каси обслуговування клієнтів. Облаштовано зону для перекусу у вигляді стійок. В маркеті є безкоштовний Wi-Fi.  

Розширено асортимент не лише продуктів для дому, а й готової їжі. Окрім звичних хот-догів, що готуються в касовій зоні, магазин пропонує свіжу випічку власного приготування. Новинкою також є зона «Кав’ярні», що працює за системою самообслуговування. Тут представлені різноманітні гарячі напої, їжа швидкого приготування, а також актуальний для літа напій слаш – фруктовий сніг, що ідеально втамує спрагу у спеку. 

Оновлений маркет працює щоденно з 7 до 23 години.