Сім23 відтепер у Липинах

20.08.2021

Приємні покупки, компактне розміщення товарів, швидке обслуговування, привітний персонал, сучасний дизайн, вільний Wi-Fi, великий вибір смачних перекусів – це все про Сім23. Світлий та просторий, оформлений у традиційних для мережі жовтому та графітному кольорах. 

В маркеті облаштована зона для перекусу, щоб окрім покупок, гості мали змогу посмакувати гарячою їжею та напоями власного приготування, які стали своєрідною візитівкою мережі і полюбились тисячам відвідувачам Сім23. 

Готові їжу та напої також можна взяти з собою: в маркеті є зона, де гості можуть самостійно приготувати улюблені напої. Свіжозмелена зернова кава, натуральні ягідні чаї, снігонапій MySlush – в Сім23 представлений велий вибір різноманітних напоїв.

Фірмові хот-доги, які готуються в маркеті не залишать нікого байдужими: класичний французький, по-американськи, австрійський, баварський, гриль BBQ, мексиканський, техаський, мексиканський, з пшеничною або житньою булочкою на вибір. 

Для ще швидшого перекусу у Сім23 є великий вибір готових сандвічів та багетів, які можна розігріти в мікрохвильовій печі на місці. 

В маркеті працює “Зручна пекарня" –  це новий формат готової випічки з широким асортиментом, який задовольнить найвибагливіших покупців. Завжди пухка, ароматна та свіжа. Випікається безпосередньо у магазині, тому у свіжості можна не сумніватися! 

Маркет працює з 7:00 до 23:00 без перерви та вихідних, за адерсою Січових Стрільців, 2в.