Встанови додаток ToSim, щоб зібрати points, які можна обміняти на винагороди, бути в курсі актуальних пропозицій та знайти найближчий зручний маркет Сім23
Як стати учасником програми лояльності?
1
Встановлюй мобільний додаток
2
Реєструйся за номером телефону
3
Збирай points та отримуй винагороди
Переваги мобільного додатку ToSim
Отримуй Points за покупки та обирай винагороди!
Роби покупки у Сім23 та отримуй points за кожен придбаний продукт. Під час покупки скануй свій індивідуальний код і points автоматично зарахуються
Легко знаходь найближчий Сім23!
Обирай своє місце розташування та знаходь найближчий зручний маркет Сім23. Карта відобразить список маркетів поруч, години роботи та перелік їжі та напоїв
Отримуй Free їжу та напої to go!
Купуй улюблені напої або їжу та отримуй кожен 10-тий продукт цієї ж категорії безкоштовно
Будь в курсі цікавих пропозицій!
Користуйся актуальними знижками та пропозиціями, а також отримуй додаткові points за покупки
Пороги винагород
Накопичені points обмінюй на винагороди, представлені у твоєму додатку по одному з 4-х порогів.

В кожному порозі пропонуємо до 20 варіантів безкоштовних товарів. Гарячі та прохолодні напої, ароматна випічка, різноманітні смаколики, товари до столу та для дому, задовільнять твої найвибагливіші смаки!

Зверни увагу!!! Points можна використати лише для отримання товарів, що представлені в цьому меню. І якщо ти не використовуєш свої points протягом 180 днів, вони автоматично анульовуються.

Запитання та відповіді
ToSim – це програма лояльності мережі зручних маркетів "Сім23". Кожен учасник ToSim може заробляти points за покупки та обмінювати їх на винагороди.
Щоб стати учасником програми "ToSim" потрібно встановити додаток та зареєструватися за номером мобільного телефону.
Віртуальна картка – це твій персональний QR-код, за допомогою якого ти збираєш points і отримуєш винагороди. Скануй QR-код на касі перед кожною покупкою у маркетах «Сім23» для накопичення points. За накопичені points купуй їжу та напої з меню винагород.
Програма не передбачає використання пластикових карток. QR-код в додатку є твоєю персональною віртуальною карткою для накопичення points.
Твої персональні дані є конфіденційною інформацією та не передаються третім особам. Для отримання додаткової інформації відвідай сторінку Політики конфіденційності.
Points – це умовні бали, які ти отримуєш при кожній покупці, скануючи свій персональний QR-код. Код знаходиться в додатку.
За кожну повну гривню, витрачену у маркетах Сім23 зі скануванням персональної картки – QR-коду, ти отримуєш 1 point. Крім того, у магазині діють спецпропозиції на обрані товари, які надають можливість отримати додаткові points за покупку цих товарів за умови сканування QR-коду.
Ти можеш обрати будь-які винагороди за одним або декількома порогами: 1000 points, 1250 points, 1500 points та 2000 points. Кожен поріг відповідає певному переліку винагород. Меню винагород періодично оновлюється.
Points нараховуються за покупку усіх товарів, в т.ч. за послугу поповнення мобільного телефону, окрім купівлі тютюнових товарів.
Так, у розділі «Акції» ти маєш можливість отримати додаткові points за покупку визначених товарів пропозиції «Отримай більше». Кількість можливих додатково отриманих points вказана в описі пропозиції «Отримай більше».
Накопичені points зараховуються одразу на рахунок. Перевірити стан рахунку можна у розділі додатку «Винагороди».
Перевірити накопичені поінти можна в додатку ToSim, перейшовши у розділ «Винагороди».
Так, points можна використати в маркетах «Сім23» для придбання визначених товарів – їжі та напоїв за спецціною протягом 180 днів з моменту їх накопичення. Якщо ти не використовував points протягом 180 днів, усі накопичення автоматично анульовуються.
При досягненні одного з визначених порогів накопичення, ти можеш придбати 1 товар з меню винагород відповідного порогу за спеціальною ціною 0,1грн. Меню винагород для кожного порогу можна переглянути у розділі «Винагороди».
FreeCard – це винагорода певної категорії їжі та напоїв власного виробництва Сім23, яка нараховується після купівлі 9-ти одиниць товару цієї ж категорії. Купуй 9 продуктів з однієї категорії та отримуй 10-ий безкоштовно.
Накопичення Free Card розповсюджується на готові їжу та напої власного виробництва Сім23 наступних категорій: гарячі напої, холодні напої, хот-доги, сандвічі, випічка та гарячі снеки. Їжа та напої власного виробництва, які перебувають в сеті, до Free Card не зараховуються.
Ніяких обмежень! Ти можеш накопичити необмежену кількість FreeCard.
Так, ти можеш перевести дрібну решту на бонусний рахунок. Максимальна сума переведення решти - 4,99 грн. Отримуй 50 points за кожну гривню решти або 5 points за кожні повні 10 копійок решти. За накопичені points ти можеш купувати їжу та напої з меню винагород.
Так, в додатку відображена історія твоїх покупок в магазинах Сім23 за умови сканування персонального QR-коду під час здійснення цих покупок. Історію можна переглянути у розділі «ToSim» прогорнувши доверху QR-код.
При заповненні профілю на 100% ти отримуєш додатково 250 points.
Так, можеш. Зверни увагу, що при видаленні профілю усі накопичені points та спецпропозиції автоматично анульовуються.
Твоя персональна віртуальна картка не знищується внаслідок видалення ToSim з мобільного пристрою, при умові відсутності активації функції «Видалити профіль». Якщо від часу видалення додатку минуло не більше 180 днів, усі накопичення можуть бути збережені та автоматично відновлені при повторному встановленні додатку та авторизації за допомогою мобільного номеру телефону.
Ні, додаткове нарахування здійснюється лише при першій реєстрації по мобільному номеру телефону. При видаленні даних і повторному їх заповненні додаткове нарахування не здійснюється.
Так, ти можеш отримати додаткові 750 points у свій день народження, якщо твій профіль заповнений на 100% та якщо ти використовував додаток протягом не менш як 30 календарних днів до вказаної дати народження.