КРУАСАН
З ШОКОЛАДНОЮ НАЧИНКОЮ
70г

-20%

 

 

 

 

Кажуть найприємнішими для людини є аромати нової книги, гарячої кави та свіжої випічки. І якщо новенькі книги – у книгарнях, то у Сім23 ти можеш насолодитися  смачною кавою та свіженькою випічкою!

"Зручна перекарня" –  це новий формат готової випічки Сім23 зі значно ширшим асортиментом, ніж той, до якого вже звикли постійні гості мережі. Завжди пухка, ароматна та свіжа – наша випічка обов’язково тобі сподобається! Сподобається і вибір, адже його різноманітність задовольнить найвибагливіших покупців! Випікається безпосередньо у маркеті, тому у свіжості можете бути впевнені! 

У «Зручній пекарні» є хліб, багети, батони за доступними цінами і завше свіжі, солодка і солона випічка. Щодо солодкої, то це різні слойки, ватрушки з сиром, плюшки, пиріжки з різною начинкою. Щодо солоної, то йдеться про сосиски, сардельки, котлети в тісті, два види піци, пиріжки з картоплею, тощо. 

Випікаємо щодня, тому можеш бути впевнений, що завжди купуєш найкраще для себе та своїх рідних! З ягідними, фруктовими, м’ясними чи овочевими начинками, хлібці, чіабатіні та паніні! До кави або чаю, для смачних вечорів і посиденьок, для твоїх кулінарних задумів!

Випічка від Сім23 – чудовий варіант для смачних ідей!

 

ДЕ
СКУШТУВАТИ?